Sjezdové lyžování

Veškeré informace o lyžařských vlecích a skiareálech v našem okolí Vám rádi poskytneme, máme pro Vás mapky areálů, ceníky, doporučení na půjčovny lyžařského vybavení v našem okolí a lyžařské školy :)

 

LYŽAŘSKÝ VLEK NOVÁKOVA LOUKA

Vlek v docházkové vzdálenosti od penzionu, cca 600 m dlouhý, červená sjezdovka, cenově velmi přijatelný, děti do 6 let zdarma, skupinové slevy, permanentky, dopolední-odpolední-celodenní jízdné, jednotlivé jízdy, příjemná obsluha, občerstvení v bufetu.

 

 

SKIAREÁL ALDROV

  • Cestou do našeho penzionu jste projížděli obcí Vítkovice v Krkonoších, kde se nalézá další lyžařský areál. Velmi zajímavým je Snowpark Jizerka - Freestyle Area Vítkovice, který splňuje evropské parametry pro freestyle snowboarding a freeskiing. Sestává se ze tří parků : Beginners park určený začátečníkům, Profi park určený zkušeným jezdcům a profesionálům a Shred park, který uspokojí všechny, kteří mají rádi jibbing. Lyžařský areál Aldrov leží v nadmořské výšce 733 m n.m. a lyžaři si zde mohou vybrat jednu ze 4 sjezdových tratí - 3 se nacházejí na lanové dráze nazvané Prezidentský expres a jedna na vleku Jizerka. Díky umělému zasněžování nabízí areál vynikající podmínky začínajícím i pokročilým lyžařům po celou zimu. Na své si tu přijdou i milovníci večerního lyžování, protože sjezdovky jsou osvětlené. Navštívit můžete také skiareál Vurmovka či Janova Hora.
mapa areálu Aldrov

 

SKIAREÁL ŠPINDLERŮV MLÝN

  • Skiareál Špindlerův Mlýn je právem považován za český Svatý Mořic. Jedná se o největší a nejznámější lyžařské středisko v České republice. Součet délek všech sjezdovek je úctyhodných 25 kilometrů. Nejdelší sjezdovku naleznete na Svatém Petru (turistická, 2700 m). Dvě nejnáročnější černé a jednu výbornou červenou si můžete sjet tamtéž. Na Svatý Petr, Hromovku a Medvědín (který dosahuje nejvyššího převýšení –  490 m) vás vyvezou pohodlné tři čtyřsedačky. Ve Skiareálu Špindlerův Mlýn funguje dále jedna dvousedačka, trojsedačková lanovka na Labské a 10 dalších vleků. Snowboardisté se kromě na svazích mohou vyřádit i ve snowparcích - Funtrack Hromovka, Half Pipe Svatý Petr a Snowpark & Funtrack Medvědín.
 


 

Kontakt

Penzion Medvědín
Vítkovice 145
(Dolní Mísečky)
Vítkovice v Krkonoších
512 38
Autonavigace
50.7340931N, 15.5554575E

rezervace a informace
we speak English fluently
mowimy po polsku
+420 733 772 110
+420 730 179 388

© Penzion Medvědín, všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode